title: "Cycle Stop Valves CSV 2W1.25T25-75 Pump Control Valve, 25 PSI - 75 PSI"
brand: "visit the cycle stop valves store"
price: "SAR 3261"
currency: SAR
in_stock: false
store_origin: SA
region: Saudi Arabia
---
# Cycle Stop Valves CSV 2W1.25T25-75 Pump Control Valve, 25 PSI - 75 PSI
**Price:** SAR 3261
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Cycle Stop Valves CSV 2W1.25T25-75 Pump Control Valve, 25 PSI - 75 PSI by visit the cycle stop valves store
- **How much does it cost?** SAR 3261 with free shipping
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- visit the cycle stop valves store enthusiasts
## Why This Product
- Trusted visit the cycle stop valves store brand quality
## Description
Full description not available
## Features
- SPECIFICATIONS: The "2W" model is available in 1 1/4" female NPT thread, 25 PSI - 75 PSI