🔋 Power your world with CRAVIING100—never miss a beat!
| ASIN | B09X661WYD |
| Antenna Location | Car Keys,Watches,Remote Controls,Remote,Toys |
| Battery Capacity | 1.5 Volts |
| Battery Cell Type | Alkaline |
| Battery Weight | 50 Grams |
| Best Sellers Rank | #11,753 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #263 in Disposable Household Batteries |