title: "Tycon Systems TP-POE-24-WP 24W POE Power Source With US Plug - 24V"
brand: "tycon systems"
price: "SAR 0"
currency: SAR
in_stock: false
reviews_count: 1
url: https://www.desertcart.com.sa/products/25549824-tycon-systems-tp-poe-24-wp-24w-poe-power-source
store_origin: SA
region: Saudi Arabia
---
# Tycon Systems TP-POE-24-WP 24W POE Power Source With US Plug - 24V
**Brand:** tycon systems
**Price:** SAR 0
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Tycon Systems TP-POE-24-WP 24W POE Power Source With US Plug - 24V by tycon systems
- **How much does it cost?** SAR 0 with free shipping
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- tycon systems enthusiasts
## Why This Product
- Trusted tycon systems brand quality
## Description
24V 24W 10/100MB POE POWER INSERTER, US
## Features